Jdi na obsah Jdi na menu
 


OCmanie aktuální ročníky

20. 8. 2019
 
 
Letošní OCM 2022 se koná už tento vikend,  včera teklo přes 100kubíků,  tak snad nehrozí nahánění jezu! Samozřejmě jako vždy, spousta lidí přijede už v pátek večer.
 
Ubytování - klasicky v autech (parkoviště), stany ( jen vyhrazený prostor za loděnicí), v loděnici (nutno objednat v tabulce níže)
 
Voda poteče - Sobota 10-12 a 15-18, Neděle 10-12hod
 
Loděnice ( kuchyńka, WC, sprcha,...) - bude otevřena od pátku cca 19hod do neděle cca 13hod.
 
Tabulka - pro přehled, kdo, s kým/čím a kdy přijede kde a jak  bude spát, prosím vyplňte, ať můžu objednat daný počet postelí v loděnici.
 
 
Nemá někdo vhodnou nádobu na kolooheň? Nebo alespoň otevřený sud pro americké houmlesáky?  :-) Plachty (Vojenský stan?), kdyby bylo počasí jak uplynulý víkend?  Kdyžtak napište do poznámky, ať ostatní dorazí s motorovkou a kupou dříví...
 
Kmochacek
 
 
 
OC Manie se koná na kanále a přilehlých volejích v Roztokách u Křivoklátu. Přijeďte se po roce setkat, navzájem si otestovat lodě, posedět v hospodě u Jezzu a večer zahrát a zazpívat na kytary.

 

OCMánie (OCM) je určena všem nadšeným otevřenkářům, ať už s vlastní kéňou nebo teprve hledajícím tu pravou. Spřátelení cákalové se mohou přidat , ale musí počítat s předností OCéčkařů na vodě a stálým všeobecným opovržením nad jejich kajaky . Navíc za sejmutého kajakáře máme na této akci plusové body i když v dolním válečku probíhají souboje bez vyznání .

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář